Build Your Own Kit

Sale price Price $15.00 Regular price Unit price  per 

For those that know what sushi rolls they want, you can now choose from the options below. Simply choose your fishes (minimum 2), vegetables, rice, tools, condiments, avocado, etc. You decide.

Customer Reviews

No reviews yet
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)